Gothic 1 crack za darmo

Gothic 1 crack za darmo
Ocena tego pliku
[Głosów: 0 Wynik: 0]

Gothic 1 crack za darmoGra Typu : RPG, TPP, fantasy, RPG akcji

Gothic jest to pierwsza gra w dorobku znanej firmy Piranha Bytes która swoje początki miała w 1997 roku, założyciele to głównie piątka byłych pracowników studia Greenwood Entertainment. Prace nad Gothic 1  rozpoczęły się jednak już rok wcześniej.
Naszym głównym bohaterem jest jeden ze skazańców strąconych do kolonii karnej. Bardzo szybko jednak okazuje się, że nie jest on zwykłym więźniem, a wysłannikiem jednego z bogów, którego celem jest pokonać zło czające się we wnętrzu magicznej kopuły… Fabuła tej gry odznacza się rozmachem i dynamicznymi zwrotami akcji które mogą zaskoczyć nie jednego miłośnika gier. Świat naszej gry nie jest zbyt rozległy, ale obejmuje dosyć zróżnicowane lokacje, mamy do dyspozycji Stary i Nowy Obóz, Obóz Sekty, Obóz Bandytów, kilka kopalń, dodano nam do dyspozycji również wioskę orków.

U nas macie do dyspozycji crack do gry gothic 1 za darmo bez wirusów 🙂

W trakcie swoich przygód nasz bohater może napotkać ponad 200 postaci co ciekawe każda postać ma inne zachowania. Na jego drodze stanie również kilkanaście potworów które nie są łatwym przeciwnikiem. Ważną role w tej grze odgrywa walka, jest dosyć ciekawie zrobiona.. W grze dużo zależy od zainteresowania gracza, Bezimienny może władać mieczami jedno i dwuręcznymi, toporami, maczugami, młotami, kuszami ale także łukami. W grze zastosowany został bardzo prosty system współczynników i umiejętności naszego głównego bohatera. Postać głównego bohatera opisana jest przez atrybuty: siły, zręczności oraz maksymalnego zdrowia.

Warto zagrać w Gothic 1 Pobierz również crack

Plik Do pobrania z Kilku serwisów, można wybrać jeden

Mirror 1 :

pobierz

 

Mirror 2 :

pobierz1

 

Instrukcja:
1.Po pobraniu przejdź do folderu z grą
2.Zmień pobrane pliki na oryginalne (te z folderu z grą)
3.Ustaw grafikę (może pozmieniać ustawienia)
4.Graj w gre gothic1.
Pobierz: Gothic 1 crack za darmo, Gothic 1 pełna wersja po polsku za darmo, Gothic 1 pobierz pełną wersje, Gothic 1 chomikuj.pl, Gothic 1 bez wirusów po polsku, Gothic 1 PL crack

One thought on “Gothic 1 crack za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *