Grand Theft Auto V spolszczenie

Grand Theft Auto V spolszczenie
Ocena tego pliku
[Głosów: 0 Wynik: 0]

Grand Theft Auto V spolszczenieGrand Theft Auto V spolszczenie

Grand Theft Auto V spolszczenie – Zamieszczamy dzisiaj pliki pozwalające spolszczyć gre GTAV – wiemy że wersja gry jest już czasem z PL napisami jednak nie wszyscy je mają

GATUNEK GRY: Akcji, FPP, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, FPS, TPS

OPIS GRY: Grand Theft Auto V – jest to kolejna odsłona kultowej serii gangsterskich gier akcji przygotowana przez znane studio Rockstar North – jak w każdej poprzedniej serii zabiera nas do świata wzorowanego na współczesnej Kalifornii. Dlatego też Grand Theft Auto nosi nazwę San Andreas i składa się także z miasta Los Santos, które stanowi główne miejsce fabuły tej gry. Tworząc swój świat gry studio Rockstar postanowiło kolejny raz sparodiować znaną nam rzeczywistość, ośmieszając wszelaką ideologie, produkty, zjawiska i zachowania współczesnych ludzi. Jednocześnie twórcy GTA V postarali się o rozbudowanie w tej serii swojej produkcji praktycznie pod każdym względem w stosunku do poprzednich odsłon tego cyklu.

Do pobrania oryginalne Grand Theft Auto V spolszczenie bez wirusów

spolszczenie można pobrać z podanych linków :

Mirror 1 :

pobierz2

 

Proces instalacji jest opisany w pobranych plikach, jest on prosty polega na wklejaniu pobranych plików do odpowiedniego folderu w grze.

Spolszczenie nie usuwa dotychczasowych zapisów z gry!

Grand Theft Auto V spolszczenie, spolszczenie do gry GTAV, pobierz Grand Theft Auto V spolszczenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *