The Sims 4 Spolszczenie

The Sims 4 Spolszczenie
Ocena tego pliku
[Głosów: 2 Wynik: 2]

The Sims 4 Spolszczenie

The Sims 4 SpolszczenieThe Sims 4 Spolszczenie – zamieszczamy działającą wersje spolszczenia do gry. Zapraszamy do pobierania.

GATUNEK GRY: Symulacje, ekonomiczne, życie, sandbox

OPIS GRY: The Sims 4 to popularna kontynuacja znanych na całym świecie gier z serii Sims. Najnowsza wersja dostępna będzie także w spolszczonej wersji. The Sims 4 Spolszczenie – jest to przede wszystkim ciekawe gra, polegająca na odwzorowaniu ludzkiego życia, od narodzin aż do chwili śmierci. Gracze będą mogli sterować stworzonymi wcześniej postaciami, wybrać ich karierę zawodową oraz łączyć poszczególnych Simów w rodziny. Jest to znakomita zabawa dla graczy w każdym wieku. Każdy miłośnik symulatorów musi zagrać w serwie tych gier, z pewnością spotkamy także wielu fanów tejże gry w obecnych czasach.
Rozbudowa funkcja budowania domów i osiedli, a nawet całych miast sprawia, że ta gra po prostu nie może się nudzić! Rewelacyjna, zaawansowana grafika, bardzo rozbudowane opcje zapewnią Wam wielogodzinną rozrywkę i relaks. To wszystko dostępne już dziś w spolszczonej wersji kultowej gry The Sims 4. Kup już dziś i wkrocz w świat, który na długo pozostanie w Twojej pamięci!

Pobierz już teraz The Sims 4 Spolszczenie

Spolszczenie do pobrania z linku :

Należy pobrać plik z JEDNEGO mirrora

zamieszczamy 2 mirrory jakby jakiś serwis przestał działać.

Mirror 1 :

pobierz

Mirror 2 :

pobierz1

Spolszczenie to jest działające, działa na każdej wersji gry a także na każdym systemie operacyjnym. Sprawdzane na kilku komputerach, co ważne nie usuwa dotychczasowego zapisu naszej gry.

Proces instalacji spolszczenia.

  1. Pobieramy plik, i wypakowujemy programem winnrar
  2. Przechodzimy do katalogu „The Sims 4 Spolszczenie”
  3. Uruchamiamy plik znajdujący się w folderze i gotowe
  4. Uruchamiamy gre, spolszczenie powinno być widoczne w „ustawieniach”

Jest to oryginalne spolszczenie do gry The Sims 4 Zapraszamy do pobierania i komentowania gry, Miłej gry!

 

Tryb gry: single player Ocena gry 6.8 / 10 na podstawie 3571 ocen czytelników. Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7.5 / 10 na podstawie 2817 głosów czytelników. Cena gry w dniu premiery: 169,90 PLN
wymagania sprzętowe Rekomendowane:

Core i5 2.33 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows 7/8/8.1, łącze internetowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *